КРУПНЕЙШЕЕ ПОГОЛОВЬЕ КУР-НЕСУШЕК В ЕВРОПЕ

КРУПНЕЙШЕЕ ПОГОЛОВЬЕ КУР-НЕСУШЕК В ЕВРОПЕ

ЄС дозволив Україні постачати яйця, яєчні продукти, птицю і м`ясо птиці

Україна отримала право постачати до Європейського Союзу яйця, яєчні продукти, птицю і м'ясо птиці, повідомила Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України.

"4 грудня в ході засідання Постійного комітету з питань харчування та здоров'я тварин (SCOFCAH) Гендиректорату «САНКО» Європейської Комісії відбулося  технічне голосування щодо проекту рішення стосовно включення України до переліку третіх країн, які мають право імпортувати продукцію птахівництва до ЄС ", - уточнюється у повідомленні.

Коли фактично Україна зможе почати експорт продукції птахівництва в ЄС у повідомленні не вказується. У той же час відзначається, що відповідно до регламенту Єврокомісії ще необхідно внести відповідні зміни до регламенту ЄК, на що може знадобитися 2-3 місяці.

Коментар AVANGARDCO IPL: Компанія AVANGARDCO IPL розглядає європейський ринок як один зі своїх пріоритетних експортних ринків, так як стратегія компанії направлена ​​на диверсифікацію експортних ринків. Як тільки пройдуть всі фінальні узгодження і українські підприємства отримають можливість поставляти продукцію птахівництва на європейський ринок, компанія почне перші поставки в ЄС. AVANGARDCO IPL знаходиться на фінальній стадії реалізації двох інвестиційних проектів Авіс і Чорнобаївське, які значно збільшать обсяги виробництва яєць і компанія зможе забезпечити поставки своєї продукції як на вже існуючі експортні ринки, так і на європейський ринок.