#1 ВИРОБНИК В УКРАЇНІ #1 ВИРОБНИК В ЄВРОПІ

#1 ВИРОБНИК В УКРАЇНІ
#1 ВИРОБНИК В ЄВРОПІ

AVANGARDCO IPL бере участь у виставці GulFood 2019

КИЇВ, УКРАЇНА — AVANGARDCO INVESTMENTS PUBLIC LIMITED (LSE: AVGR) («Авангард» або «AVANGARDCO IPL»), найбільший виробник яєць та сухих яєчних продуктів в Україні та Європі, бере участь в найбільшій міжнародній виставці виробників продуктів харчування та напоїв GulFood 2019 в Дубаї (ОАЕ) 17-21 лютого.

У Всесвітньому Торговому Центрі Дубай, на території в більше 300 тисяч квадратних метрів свою продукцію експонуватимуть виробники із 193 країн, а біля 98 тисяч відвідувачів виставки прилетять сюди із всіх куточків світу. «Авангард» побудувала власний стенд, на якому заплановані зустрічі із представниками оптових покупців яєць і яєчних продуктів із Європи, Африки та Азії.

«Потужність нашого виробництва величезна. Наш досвід у виробництві яєць з 2003, їх переробки і швидкої доставки важко переоцінити, - коментує керівник департаменту комунікацій агрохолдингу «Авангард» Маріанна Коніна, - Тільки у 2017 році ми виробили 2,4 млрд. штук яєць і 6 368 тонн сухого яєчного порошку і готові збільшити обсяги - а для цього ми активно приваблюємо клієнтів на існуючих ринках і відкриваємо українське яйце та яєчні продукти на нових. Участь в GulFood - це не тільки іміджева необхідність, як практична, адже ця виставка є must have в світі виробників продуктів харчування».

AVANGARDCO IPL виробляє яйця та яєчні продукти, які відповідають найвищим світовим стандартам. Компанія отримала міжнародні сертифікати для торгівлі із різними країнами та сертифікат для торгівлі із Європейським Союзом. Також яєчні продукти AVANGARDCO IPL відповідають стандарту Halal.

«Ми віримо, що українські яйця та яєчні продукти зможуть завоювати ще більше симпатії на світовому ринку. В майбутньому плануємо брати активну участь і на інших міжнародних виставках продуктів харчування», - зазначила Маріанна Коніна.

В Україні яйця, вироблені AVANGARDCO IPL продаються в торгівельних мережах під ТМ «Квочка».

AVANGARDCO IPL - найбільший виробник яєць і сухих яєчних продуктів в Україні та Європі.

Виробничий цикл AVANGARDCO IPL є вертикально інтегрованим. До складу компанії входять 19 птахофабрик із виробництва яєць, птахокомплекси повного циклу «Авіс» та «Чорнобаївське», 3 інкубатори, 10 зон із підрощування молодняка, 6 комбікормових заводів, 3 склади тривалого зберігання яєць та біогазовий завод. До складу AVANGARDCO IPL також входить завод із виробництва яєчних продуктів «Імперово Фудз», який є одним з найбільш технологічно-розвинених об'єктів з переробки яєць на території Європи.

Компанія експортує свою продукцію до Близького Сходу, країн Африки, Азії, СНД та ЕС.

З травня 2010 року акції Компанії у формі Глобальних депозитарних розписок торгуються на Лондонській фондовій біржі.