БЕЗПЕКА ТА СТАБІЛЬНА ЯКІСТЬ ПРОДУКТІВ

БЕЗПЕКА ТА СТАБІЛЬНА ЯКІСТЬ ПРОДУКТІВ

Птахокомплекс «Авіс» увійшов в ТОП-50 найбільш інноваційних підприємств в агросекторі України

Журнал “Бізнес” опублікував добірку інновацій у аграрному секторі, який складає левову частку експорту України та стрімко рухається у напрямку переробки продукції.

Птахокомплекс "Авіс" агрохолдингу "Авангард" українського бізнесмена Олега Бахматюка відзначен як одне з найбільш інноваційних підприємств в аграрному секторі за версією видання “Бізнес”. Найбільший птахокомплекс України з повним циклом виробництва відомий як виробник курячих яєць ТМ "Квочка".

Як зазначає "Бізнес", птахокомплекс "Авіс" - це сучасне виробництво курячих яєць в форматі закритого циклу, системи, яка дозволяє виробляти велику кількість якісних яєць, одночасно турбуючись про природні ресурси і дбаючи про курочок-несучок. Тут і контроль якості повітря, і води для напування птахів, і корми із чіткою формулою. Яйця, що вироблені тут, відповідають європейським стандартам та стандарту "Халяль", а досконало спланована система логістики дозволяє доставляти яйця до споживачів максимально свіжими.

Інкубатори агрохолдингу "Авангард" є високотехнологічним виробництвом, де всі параметри (а крім вологості та температури повітря їх ще біля десяти) контролює штучний інтелект. Окрім високої якості продукції, пріоритетом для виробника є захист зовнішнього середовища. Підприємство застосовує очисні споруди провідного міжнародного виробника Nijhuis та спільно з Державним Інститутом Охорони Ґрунтів України розробляє нові методи компостування, щоб отримати безвідходне виробництво.

Відходи виробництва перетворюються на корисні для людини і навколишнього середовища продукти - органічне сухе добриво, органічне рідке добриво та електроенергію. Для цього "Авангард" побудував біогазовий завод, який виробляє “зелену” електроенергію з відновлюваних джерел - курячого посліду*.

До агрохолдингу “Авангард”, який є частиною групи компаній “Укрлендфармінг” українського бізнесмена Олега Бахматюка, входить 19 птахофабрик із виробництва яєць, 3 інкубатори, 10 зон із підрощування молодняка, 6 комбікормових заводів, 3 склади тривалого зберігання яєць, 2 птахокомплекси повного циклу “Авіс“ та “Чорнобаївське“ і біогазовий завод. До складу компанії також входить завод із виробництва яєчних продуктів ”Імперово Фудз“, який є одним з найбільш технологічнорозвинених об'єктів з переробки яєць на території Європи.

Птахокомплекси “Чорнобаївське” та “Авіс”, збудовані в 2013 році на найсучаснішому обладнанні. Міжнародний аудит птахокомплексу “Авіс” відбувся у 2018 році і підтвердив, що підприємство може експортувати яйця в країни Європейського Союзу. Також обидва птахокомплекса у 2019 році пройшли сертифікацію на відповідність стандарту "Халяль" і підтвердили діючий сертифікат ISO 22000:2005, що є гарантією повного контролю всього циклу виробництва. “Авангард” - найбільший український експортер курячих яєць і яєчних продуктів в Україні, що продає продукцію в 40 країн світу.

*Птахокомплекс “Чорнобаївське”