#1 ВИРОБНИК В УКРАЇНІ #1 ВИРОБНИК В ЄВРОПІ

#1 ВИРОБНИК В УКРАЇНІ
#1 ВИРОБНИК В ЄВРОПІ

Яйця від «Авангард» відповідають стандарту Halal

КИЇВ, УКРАЇНА — AVANGARDCO INVESTMENTS PUBLIC LIMITED (LSE: AVGR) («Авангард» або «AVANGARDCO IPL»), найбільший виробник яєць та сухих яєчних продуктів в Україні та Європі отримав сертифікат про відповідність яєць стандарту Halal.

Агрохолдинг підтвердив, що дотримується високих стандартів виробництва, які висуваються до виробників представниками мусульманського світу і тепер AVANGARDCO IPL може значно розширити ринок збуту в Україні та експортні ринки в країни Близького Сходу, Африки та Азії.

Нагадаємо, що минулого року AVANGARDCO IPL отримав дозвіл на експорт яєць до Європейського Союзу (яєчні продукти компанії дозволені до експорту в ЄС з 2014 року). Відповідність яєчних продуктів стандарту Halal було підтверджено ще 2009 року. Відтепер і відповідність яєць AVANGARDCO IPL підтверджено ще й сертифікатом відповідності стандарту Halal.

«Щоб наша продукція відповідала найвищим критеріям якості, ми налагодили цикл виробництва, який дозволяє контролювати всі етапи - від вирощування кур-несучок до зберігання готової продукції та системи логістики, коментує керівник відділу комунікацій AVANGARDCO IPL Маріанна Коніна. - Отримання сертифікату Halal означає, що ми можемо не тільки задовольнити попит на Halal продукцію в Україні, де проживає близько 2 млн. мусульман, а й експортувати її в ще більшу кількість країн світу, в тому числі - збільшити експорт в Європу. Мусульманське населення Європи за різними оцінками складає орієнтовно 52 млн. осіб і воно постійно зростає. Для європейців позначка Halal є своєрідним знаком якості. Також для нас відкриваються додаткові ринки Сходу, Африки та Азії, де дуже сильна культура Ісламу і вимоги до відповідності продуктів харчування».

За оцінками Центру сертифікації Halal Global Ukraine, який видав сертифікат, оборот європейського ринку Halal продуктів становить приблизно $66 млрд., а в наступне десятиліття він може збільшитися ще на 20-25%. Світовий ринок продуктів, які відповідають стандартам Halal, оцінюється в $500 млрд. на рік, а число потенційних споживачів сягає 1,5 млрд. осіб – орієнтовно стільки людей сповідують Іслам у світі.

В Україні яйця, вироблені AVANGARDCO IPL продаються в торгівельних мережах під ТМ «Квочка».

Додаткова інформація:

Центр Сертифікації «Halal Global Ukraine»є незалежним сертифікаційним органом, що забезпечує контроль виробництва продуктів харчування, товарів та послуг відповідно до канонічних вимог Ісламу (Шаріату). Мета організації – допомога Українським виробникам в розширенні ринків збуту і налагодженні експортних відносин з мусульманськими країнами. А також захист інтересів споживачів халяльних продуктів і послуг, вироблених в Україні.

AVANGARDCO IPL - найбільший виробник яєць і сухих яєчних продуктів в Україні та Європі.

Виробничий цикл AVANGARDCO IPL є вертикально інтегрованим. До складу компанії входять 19 птахофабрик із виробництва яєць, птахокомплекси повного циклу «Авіс» та «Чорнобаївське», 3 інкубатори, 10 зон із підрощування молодняка, 6 комбікормових заводів, 3 склади тривалого зберігання яєць та біогазовий завод. До складу AVANGARDCO IPL також входить завод із виробництва яєчних продуктів «Імперово Фудз», який є одним з найбільш технологічно-розвинених об'єктів з переробки яєць на території Європи.

Компанія експортує свою продукцію до Близького Сходу, країн Африки, Азії, СНД та ЄС.

З травня 2010 року акції Компанії у формі Глобальних депозитарних розписок торгуються на Лондонській фондовій біржі.