СУЧАСНІ ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ

СУЧАСНІ ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ

Керівника агрохолдингу «Авангард» Наталію Василюк визнали найкращою діловою пані аграрного ринку України

Генеральний директор агрохолдингу «Авангард», який випускає в Україні яйця під торговою маркою “Квочка”, відзначена в номінації «Shine Lady IN Аграрний ринок» премії SHINE. Наталія ввійшла в список 30 супервумен із 170 номінанток, висунутих на здобуття премії.

Премія SHINE — НАЙКРАЩІ ДІЛОВІ ПАНІ УКРАЇНИ є премією інтернет-видання Investory News. Мета премії - визначення українських бізнес леді, що роблять значний внесок в розвиток економіки України, формують бізнес середовище, сприяють розвитку підприємництва, удосконалюють продукти та послуги, ефективно керують та створюють інвестиційну історію України. Видання Investory News разом з читачами обирають найкращих ділових пані України.

Наталія Василюк відзначена як найкраща ділова пані в номінації «Shine Lady IN Аграрний ринок».

Нагадаємо, що нещодавно Наталія Василюк була також відзначена у основній номінації «Промисловість» щорічного рейтингу ТОП-50 найуспішніших жінок України від журнал БІЗНЕС. Наталія Василюк є генеральним директором AVANGARDCO IPL («Авангард») - найбільшого виробника яєць і сухих яєчних продуктів в Україні та Європі.

Агрохолдинг AVANGARDCO IPL, до складу якого входять 19 птахофабрик, птахокомплекси, комбікормові заводи, склади тривалого зберігання яєць, біогазовий завод та завод із виробництва яєчних продуктів, експортує свою продукцію до Близького Сходу, країн Африки, Азії, СНД та ЄС і є одним з найбільших виробників такої продукції у світі. Агрохолдинг “Авангард” входить в Групу компаній “Укрлендфармінг” Олега Бахматюка.