#1 PRODUCER IN UKRAINE #1 PRODUCER IN EUROPE

#1 PRODUCER IN UKRAINE
#1 PRODUCER IN EUROPE

Позиція щодо інциденту на птахофабриці “Чорнобаївське”

В п’ятницю 31 травня на птахофабриці “Чорнобаївське” стався нещасний випадок - загинуло двоє людей. Один із чоловіків - співробітник птахофабрики, інший - співробітник охоронного агентства, яке працює із підприємством за контрактом. Ми співчуваємо родичам загиблих і нам прикро, що трапився такий інцидент.

Керівництво птахофабрики діяли згідно із інструкціями щодо необхідних дій у подібних ситуаціях і згідно із Порядком розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, що описаний в Постанові від 30.11.2011 № 1232.

Одразу після виявлення тіл на місце події було викликано поліцію, співробітників служби надзвичайних ситуацій і повідомлено Головне управління Держпраці в Херсонській області, Головне управління Держпраці у Київській області, відділ соцстраху у Херсонській області.

Окремим Наказом по підприємству створено кваліфіковану комісію з розслідування нещасного випадку з участю представників родичів загиблих, державних органів та установ. Керівництвом птахофабрики одразу ж ініційовано внутрішнє розслідування - перевірку, залучено фахівців із охорони праці, представників слідчих органів і інших. Тривають слідчі дії та розслідування.

За результатами висновків Комісії та внутрішнього розслідування буде проінформовано громадськість додатково згідно чинного законодавства. Керівництвом птахофабрики проведено зустріч із родичами загиблих та громади та надано всебічну допомогу.