#1 ВИРОБНИК В УКРАЇНІ #1 ВИРОБНИК В ЄВРОПІ

#1 ВИРОБНИК В УКРАЇНІ
#1 ВИРОБНИК В ЄВРОПІ

Інвестиційні проекти

В останні роки AVANGARDCO IPL інвестувала значні кошти для розширення власних виробничих потужностей з метою задовольнити зростаючий попит на яйця та яєчні продукти в світі.

У 2013 році Компанія завершила будівництво птахокомплексів з виробництва яєць повного циклу потужністю 11,2 млн. курей-несучок. Птахокомплекс "Авіс" у Хмельницькій області має річну виробничу потужність 1,616 млрд. яєць і птахокомплекс "Чорнобаївське" в Херсонській області - 1,865 млрд. яєць. Виробничі майданчики повністю відповідають європейським стандартам.

"Авіс" та "Чорнобаївське" - масштабні інвестиційні проекти Компанії, які спроектовано згідно найкращих і найсучасніших досягнень у сфері будівництва і сільського господарства, з використанням енергозберігаючих технологій, які відповідають останньому слову у розвитку науки і техніки. Комплекси є високоефективними, з високим рівнем автоматизації всіх виробничих процесів.

 

 

Птахокомплекс «Авіс»

Корпоративне відео

Птахокомплекс «Чорнобаївське» Завод з переробки яєць "Імперово Фудз"

Завод з переробки яєць "Імперово Фудз"є одним з найбільш технологічно розвинених об'єктів з переробки яєць на території Європи, з гнучкою системою організації виробничого процесу та строгим контролем якості на кожному його етапі. У 2013 році Компанія збільшила потужності заводу з 3 млн. до 6 млн. яєць переробки на день.