НАЙБІЛЬШЕ В ЄВРОПІ ПОГОЛІВ'Я КУРЕЙ НЕСУЧОК

НАЙБІЛЬШЕ В ЄВРОПІ ПОГОЛІВ'Я КУРЕЙ НЕСУЧОК

Історія

2003

2003 року Олег Бахматюк придбає птахофабрику "Авангард" і засновує дочірнє підприємство - фабрику для підрощування ремонтного молодняку "Авангард-Агро" на заході України неподалік від міста Івано-Франківськ. З цього моменту бере початок компанія Авангард. Пізніше холдинг був названий на честь цієї першої птахофабрики.

2003-2009

Компанія розвивається шляхом злиттів і поглинань, а також органічного зростання. За цей період Компанія придбає 18 птахофабрик, 3 інкубатора та 4 комбікормових заводи. Для забезпечення виробничих потреб у ремонтному поголів'ї Компанія будує 7 птахофабрик для підрощування молодняка. У той же період Компанія будує склади для тривалого зберігання яєць, а також 2 комбікормових заводи. Ця стратегія забезпечує присутність Компанії в 14 регіонах України та зміцнює вертикальну інтеграцію бізнесу. 2007 року завершено будівництво та розпочато работу заводу з переробки яєць "Імперово Фудз" (хоча до 2009 року підприємство юридично не входило до складу Компанії). Компанія побудувала завод з нуля і оснастила його інноваційним обладнанням від датської компанії Sanovo - світового лідера в області виробництва обладнання для переробки яєць. Авангард стає найбільшим виробником яєць і сухих і яєчних продуктів в Україні.

23 жовтня 2007 року відповідно до законодавства Кіпру створюється керуюча холдингова компанія під назвою AVANGARDCO IPL.

2010

AVANGARDCO IPL заявляє про себе на міжнародних фінансових ринках – Компанія успішно проводить первинне розміщення акцій на Лондонській фондовій біржі і залучає інвестиції в розмірі 208 мільйонів доларів США. Ще близько 200 мільйонів доларів США було залучено шляхом розміщення Єврооблігацій.

2011-2013

Компанія продовжує органічне зростання. Завдяки масштабній інвестиційній програми будівництва двох сучасних птахокомплексів "Авіс" і "Чорнобаївське" загальна потужність Компанії по утриманню курей-несучок збільшилась до 30,1 мільйонів голів, а потужність з виробництва яєць досягла 8,6 мільярдів яєць. Крім того, Компанія збільшила потужності заводу "Імперово Фудз" з 3 мільйонів до 6 мільйонів яєць переробки в день.

2014

2014 року Авангард отримує важливі дозволи, необхідні для успішного розвитку експортних напрямків. 30 вересня 2014 року, "Імперово Фудз" отримує офіційний дозвіл на експорт сухих яєчних продуктів в Європейський Союз. 18 серпня 2014 року Компанія отримала сертифікат кошерности яєць і яєчних продуктів.

2014 року у зв'язку з анексією Кримського півострова та військовим конфліктом на території Східної України, Компанія припиняє діяльність і знецінює наступні активи: птахофабрику "Южная Холдинг", птахофабрику для підрощування ремонтного молодняка "Южная Холдинг", птахофабрику і інкубатор "Птахокомплекс", а також птахофабрику "Червоний Прапор", птахофабрику для підрощування ремонтного молодняка "Червоний Прапор", птахофабрику "Інтербізнес" і "Вуглегірській комбікормовий завод".

2015

В жовтні 2015 року Компанія реструктуризує Єврооблігації на суму 200 мільйонів доларів США і продовжує термін їх обігу з жовтня 2015 року по жовтень 2018 року.

2016

Птахокомплекс «Авіс» сертифікований за стандартом ISO 22000:2005 (Система управління безпекою харчових продуктів).

2017

Компанія розпочинає комплексні переговори про рестуктуризацію кредитних зобов'язань із більшістю українських та іноземних кредиторів.

Група компаній AVANGARDCO проходить сертифікацію за міжнародним стандартом ISO 9001:2015, який встановлює вимоги до систем управління якістю в організації.

Птахокомплекс «Чорнобаївське» отримує сертифікат за системою управління безпекою харчових продуктів ISO 22000:2005.

У листопаді 2016 року Компанія запустила біогазовий завод при птахокомплексі «Чорнобаївське». Біогазовий завод розпочав виробляти електроенергію 2017 року.

2018

У січні 2018 року AVANGARDCO IPL розширює асортиментний ряд брендованої продукції під торговою маркою «Квочка» і випускає на ринок новий продукт – фасовані курячі яйця вищої категорії «Квочка XL».

В лютому 2018 року птахокомплекс «Авіс» отримав офіційний дозвіл експортувати столові яйця класу «А» до Європейського Союзу.

2019

У лютому 2019 року AVANGARDCO IPL отримав сертифікат про відповідність яєць, вироблених на птахокомплексах «Авіс» та «Чорнобаївське», стандарту Halal.